Mitja marató del Vendrell

logo_mmv Arriba una nova edició de la Mitja Marató del Vendrell, la 30a, en la que volem mantenir el caire solidari que ha caracteritzat les proves que organitza el nostre club. Un cop més, volem aportar el nostre granet de sorra per ajudar al Centre d’Educació Especial Garbí a finalitzar el seu projecte de remodelació del gimnàs de l’escola.

Com l’any anterior, es cel·lebraran 3 proves, 21km, 10km i 5km; aquesta darrera prova de caire popular i no competitiva per donar cabuda a tots aquells que vulguin participar d’aquesta festa a la nostra vila. També hi haurà curses infantils i el final de cloenda amb la cursa “specials” en la que els alumnes de l’escola Garbí tindran l’oportunitat de còrrer per la Rambla del Vendrell.

La prova serà el 23 d’octubre de 2016 a les 09:30h i a la web de la prova, http://mitjadelvendrell.runnerselvendrell.cat/, i trobareu tota la informació.

US ESPEREM!!!!!

You may also like...